VÝSLEDKY - ZÁPASYRESULTS - MATCHESVÝSLEDKY - ZÁPASYWYNIKI - POJEDYNKIERGEBNISSE - WETTKÄMPFEEREDMÉNYEK - MÉRKŐZÉSEKRÉSULTATS - MATCHSRESULTADOS - COMBATESRISULTATI - INCONTRIРЕЗУЛЬТАТЫ - МАТЧИ
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-60 kg(2)
CZKORČÁK Jan
Gladiators Gym České Budějovice
0:3
CZKORČÁK Jan
Gladiators Gym České Budějovice
CZSKALICKÝ Matěj
Pankration gym z.s.
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-63,5 kg(2)
CZBARTŮNĚK Tomáš
Association the-champions Příbram o.s.
2:1
CZBARTŮNĚK Tomáš
Association the-champions Příbram o.s.
PLBIALECKI Mateusz
Smok Toruń
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-71 kg(3)
UAVALKO Ihor
PITBULL
0:3
VNNGUYEN Cao-Cuong
Berka Fight centrum z.s.
CZWEINFURT Pavel
Kickboxing Baník Most
WO
CZWEINFURT Pavel
Kickboxing Baník Most
UAVALKO Ihor
PITBULL
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-75 kg(3)
CZTVARŮŽKA Radek
Kickboxing Baník Most
RSC
CZNOVOSAD Lukáš
TJ Rytmus Boskovice - Thai a Kickboxing
CZKULIŠŤÁK Jiří
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
KO
CZKULIŠŤÁK Jiří
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
CZTVARŮŽKA Radek
Kickboxing Baník Most
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-81 kg(3)
CZJURÁČEK Matůš
SKBU HOSTIVAŘ Praha
0:3
CZBEK Aleš
Berka Fight centrum z.s.
CZJURÁČEK Matůš
SKBU HOSTIVAŘ Praha
0:3
CZJURÁČEK Matůš
SKBU HOSTIVAŘ Praha
CZGREISIGER Jan
G-Titán Žatec
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-60 kg(4)
PLJAGIELSKI Mateusz
Paco Team Katowice
3:0
CZKOZELKA Jaroslav
Iron Fighters, z.s.
RUSHAKHALDAEV Ruslan
Association the-champions Příbram o.s.
3:0
ATGRUBER Martin
KSC Fightcrew
RUSHAKHALDAEV Ruslan
Association the-champions Příbram o.s.
WO
RUSHAKHALDAEV Ruslan
Association the-champions Příbram o.s.
PLJAGIELSKI Mateusz
Paco Team Katowice
ATGRUBER Martin
KSC Fightcrew
WO
ATGRUBER Martin
KSC Fightcrew
CZKOZELKA Jaroslav
Iron Fighters, z.s.
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-63,5 kg(5)
CZŠIMEČEK Filip
Gladiators Gym České Budějovice
RSC
CZBEDNÁŘ Martin
SK THAI BOZAKO
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
3:0
UALUTSAK Andriy
PITBULL
CZŠIMEČEK Filip
Gladiators Gym České Budějovice
1:2
PLWALCZAK Lukasz
Paco Team Katowice
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
RSC
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
CZŠIMEČEK Filip
Gladiators Gym České Budějovice
UALUTSAK Andriy
PITBULL
KO
UALUTSAK Andriy
PITBULL
PLWALCZAK Lukasz
Paco Team Katowice
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-67 kg(7)
CZKRAJÍČEK Jan
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
0:3
PLCIERBIKOWSKI Krystian
Paco Team Katowice
CZNEKOLA David
G-Titán Žatec
2:1
PLWALKOWIAK Tomasz
Hunter Gym
CZLESÁK Luboš
Macak's GYM Pardubice
RSC
CZSMETANA Vojtěch
Schejbal's Gym Lovosice
CZKRAJÍČEK Jan
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
0:3
CZDUBOVICKÝ Miroslav
Schejbal's Gym Lovosice
CZLESÁK Luboš
Macak's GYM Pardubice
AB
CZNEKOLA David
G-Titán Žatec
CZLESÁK Luboš
Macak's GYM Pardubice
KO
CZLESÁK Luboš
Macak's GYM Pardubice
CZKRAJÍČEK Jan
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
CZNEKOLA David
G-Titán Žatec
WO
CZNEKOLA David
G-Titán Žatec
CZDUBOVICKÝ Miroslav
Schejbal's Gym Lovosice
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-71 kg(10)
CZŠÁMAL Jan
Bulldog Gym Czech Figters team
KO
CZŠEDA Milan
BONUS GYM z.s.
ATKARCZEWSKI Alan
Team Dimos Austria
KO
CZŠPÁC Břetislav
G-Titán Žatec
CZHARUTJUNJAN Gor
Kutil Gym Praha
1:2
CZPODLUŽANSKÝ Mário
Kosagym Praha
PLJĘDRZEJEWSKI Daniel
Hunter Gym
3:0
CZŠÁMAL Jan
Bulldog Gym Czech Figters team
CZMÁLEK Michal
KBC Milda Team z.s.
KO
CZMACÁK Tomáš
Leonidas Gym Sokolov
ATKARCZEWSKI Alan
Team Dimos Austria
AB
CZJANDA Krištof
Berka Fight centrum z.s.
CZHARUTJUNJAN Gor
Kutil Gym Praha
2:1
PLJĘDRZEJEWSKI Daniel
Hunter Gym
ATKARCZEWSKI Alan
Team Dimos Austria
KO
CZMÁLEK Michal
KBC Milda Team z.s.
ATKARCZEWSKI Alan
Team Dimos Austria
0:3
ATKARCZEWSKI Alan
Team Dimos Austria
CZHARUTJUNJAN Gor
Kutil Gym Praha
PLJĘDRZEJEWSKI Daniel
Hunter Gym
WO
PLJĘDRZEJEWSKI Daniel
Hunter Gym
CZMÁLEK Michal
KBC Milda Team z.s.
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-75 kg(8)
UABOBROVSKIY Yaroslav
PITBULL
3:0
CZDAVID Patrik
Pankration gym z.s.
CZVACEK Michal
ARENA FIGHT CLUB BRNO
KO
CZTARANT Tomáš
Kick Box club Mariánské Lázně
CZMATĚJKA Petr
Škola bojových umění Narama
KO
CZMALACH Jan
Berka Fight centrum z.s.
ATAHMETI Lirim
Fox Gym
0:3
CZLUKEŠ Antonín
Association the-champions Příbram o.s.
CZVACEK Michal
ARENA FIGHT CLUB BRNO
AB
UABOBROVSKIY Yaroslav
PITBULL
ATAHMETI Lirim
Fox Gym
0:3
CZMATĚJKA Petr
Škola bojových umění Narama
CZVACEK Michal
ARENA FIGHT CLUB BRNO
3:0
CZVACEK Michal
ARENA FIGHT CLUB BRNO
ATAHMETI Lirim
Fox Gym
UABOBROVSKIY Yaroslav
PITBULL
WO
UABOBROVSKIY Yaroslav
PITBULL
CZMATĚJKA Petr
Škola bojových umění Narama
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-81 kg(13)
CZHOLEČEK Jiří
Pankration gym z.s.
0:3
PLSTAWICKI Zbigniew
Hunter Gym
PLTOBOLA Amadeusz
Paco Team Katowice
0:3
CZPECINA Robert
MMA Karlovy Vary
CZTRUNEČEK Miroslav
Muay thai Chomutov Zak´s team
0:3
CZŠOPOV Radek
MMA Karlovy Vary
PLRAMBALSKI Lukasz
Hunter Gym
0:3
CZJUŘÍČEK Jan
ARENA FIGHT CLUB BRNO
CZLUPÍNEK Michal
Schejbal's Gym Lovosice
1:2
CZLUKŠ Jan
Gladiators Gym České Budějovice
CZKOCOUREK Adam
Berka Fight centrum z.s.
3:0
CZHOLEČEK Jiří
Pankration gym z.s.
CZBROŽÍČEK Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
3:0
PLTOBOLA Amadeusz
Paco Team Katowice
CZHOMOLKA Jan
SKS Arena Kladno
3:0
CZTRUNEČEK Miroslav
Muay thai Chomutov Zak´s team
PLRAMBALSKI Lukasz
Hunter Gym
2:1
CZLUPÍNEK Michal
Schejbal's Gym Lovosice
CZKOCOUREK Adam
Berka Fight centrum z.s.
3:0
CZBROŽÍČEK Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
CZHOMOLKA Jan
SKS Arena Kladno
3:0
PLRAMBALSKI Lukasz
Hunter Gym
CZKOCOUREK Adam
Berka Fight centrum z.s.
3:0
CZKOCOUREK Adam
Berka Fight centrum z.s.
CZHOMOLKA Jan
SKS Arena Kladno
PLRAMBALSKI Lukasz
Hunter Gym
WO
PLRAMBALSKI Lukasz
Hunter Gym
CZBROŽÍČEK Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-86 kg(8)
CZKOUTNÝ David
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
KO
CZKŇAZE Jakub
KBC Příbram
CZŠEVČÍK Pavel
Iron Fighters, z.s.
3:0
CZVANČURA Radek
Macak's GYM Pardubice
SKBALÁŽ Michal
Spartans BA
1:2
CZPŘIBÁŇ Miroslav
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
UAMOROZ Bogdan
Federation of Thai boxing in Volyn
KO
CZVOJÍK Pavel
Schejbal's Gym Lovosice
CZKOUTNÝ David
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
2:1
CZŠEVČÍK Pavel
Iron Fighters, z.s.
SKBALÁŽ Michal
Spartans BA
3:0
UAMOROZ Bogdan
Federation of Thai boxing in Volyn
SKBALÁŽ Michal
Spartans BA
1:2
SKBALÁŽ Michal
Spartans BA
CZKOUTNÝ David
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
UAMOROZ Bogdan
Federation of Thai boxing in Volyn
WO
UAMOROZ Bogdan
Federation of Thai boxing in Volyn
CZŠEVČÍK Pavel
Iron Fighters, z.s.
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-91 kg(4)
CZFIBICH Georgij
Iron Fighters, z.s.
3:0
CZIBL Jakub
Mystery Gym
CZKUŠNIRAK Radim
Berka Fight centrum z.s.
2:1
CZGODLA Stanislav
Schejbal's Gym Lovosice
CZKUŠNIRAK Radim
Berka Fight centrum z.s.
WO
CZKUŠNIRAK Radim
Berka Fight centrum z.s.
CZFIBICH Georgij
Iron Fighters, z.s.
CZIBL Jakub
Mystery Gym
WO
CZIBL Jakub
Mystery Gym
CZGODLA Stanislav
Schejbal's Gym Lovosice
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА+91 kg(5)
CZPEJSAR Václav
Škola bojových umění Narama
RSC
CZHRBÁČEK Vladislav
G-Titán Žatec
CZMENCL Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
KO
PLBIEGAŃSKI Marcin
Paco Team Katowice
SKBALÁŽ Peter
Kickboxing Fighters Club
3:0
CZPEJSAR Václav
Škola bojových umění Narama
CZMENCL Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
3:0
CZMENCL Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
SKBALÁŽ Peter
Kickboxing Fighters Club
CZPEJSAR Václav
Škola bojových umění Narama
WO
CZPEJSAR Václav
Škola bojových umění Narama
PLBIEGAŃSKI Marcin
Paco Team Katowice
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-56 kg(3)
SKKRAJČOVIČ Lucia
Hanuman Gym Bratislava
0:3
CZGRUBEROVÁ Nikol
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
SKKRAJČOVIČ Lucia
Hanuman Gym Bratislava
0:3
SKKRAJČOVIČ Lucia
Hanuman Gym Bratislava
CZKERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters, z.s.
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-60 kg(2)
CZČÁSTKOVÁ Petra
Hanuman Gym Praha
3:0
CZČÁSTKOVÁ Petra
Hanuman Gym Praha
CZOLAHOVÁ Petra
Macak's GYM Pardubice
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-65 kg(5)
PLJAWORSKA Katarzyna
Paco Team Katowice
2:1
CZONDERKOVÁ Denisa
Hamr gym,muay thai Ostrava a Havířov
CZMOTLÍČKOVÁ Monika
Legacy Gym Thailand
3:0
PLPIASECKA Aleksandra
Hunter Gym
CZSÝKOROVÁ Barbora
Aplik Muay Thai
3:0
PLJAWORSKA Katarzyna
Paco Team Katowice
CZMOTLÍČKOVÁ Monika
Legacy Gym Thailand
3:0
CZMOTLÍČKOVÁ Monika
Legacy Gym Thailand
CZSÝKOROVÁ Barbora
Aplik Muay Thai
PLJAWORSKA Katarzyna
Paco Team Katowice
WO
PLJAWORSKA Katarzyna
Paco Team Katowice
PLPIASECKA Aleksandra
Hunter Gym