VÝSLEDKY - JEDNOTLIVCIRESULTS - INDIVIDUALSVÝSLEDKY - JEDNOTLIVCIWYNIKI - ZAWODNICYERGEBNISSE - PERSONENEREDMÉNYEK - EGYÉNIRÉSULTATS - INDIVIDUELSRESULTADOS - INDIVIDUOSRISULTATI - INDIVIDUALIРЕЗУЛЬТАТЫ - ЛИЦА
K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -60 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KORČÁK Jan
Gladiators Gym České Budějovice
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
SKALICKÝ Matěj
Pankration gym z.s.

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -63,5 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
BARTŮNĚK Tomáš
Association the-champions Příbram o.s.
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
BIALECKI Mateusz
Smok Toruń

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -71 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
WEINFURT Pavel
Kickboxing Baník Most
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
VALKO Ihor
PITBULL
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
NGUYEN Cao-Cuong
Berka Fight centrum z.s.

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -75 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KULIŠŤÁK Jiří
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
TVARŮŽKA Radek
Kickboxing Baník Most
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
NOVOSAD Lukáš
SK THAI BOZAKO

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -81 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
JURÁČEK Matůš
SKBU HOSTIVAŘ Praha
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
GREISIGER Jan
G-Titán Žatec
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
BEK Aleš
Berka Fight centrum z.s.

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -60 kg(4)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
SHAKHALDAEV Ruslan
Association the-champions Příbram o.s.
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
JAGIELSKI Mateusz
Paco Team Katowice
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
GRUBER Martin
KSC Fightcrew
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
KOZELKA Jaroslav
Iron Fighters, z.s.

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -63,5 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
HOLEC Jan
X Gym Praha
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
ŠIMEČEK Filip
Gladiators Gym České Budějovice
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
LUTSAK Andriy
PITBULL
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
WALCZAK Lukasz
Paco Team Katowice

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -67 kg(7)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
LESÁK Luboš
Macak's GYM Pardubice
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KRAJÍČEK Jan
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
NEKOLA David
G-Titán Žatec
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
DUBOVICKÝ Miroslav
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -71 kg(10)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KARCZEWSKI Alan
Team Dimos Austria
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
HARUTJUNJAN Gor
Kutil Gym Praha
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
JĘDRZEJEWSKI Daniel
Hunter Gym
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
MÁLEK Michal
KBC Milda Team z.s.

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -75 kg(8)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
VACEK Michal
ARENA FIGHT CLUB BRNO
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
AHMETI Lirim
Fox Gym
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
BOBROVSKIY Yaroslav
PITBULL
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
MATĚJKA Petr
Škola bojových umění Narama

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -81 kg(13)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KOCOUREK Adam
Berka Fight centrum z.s.
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
HOMOLKA Jan
SKS Arena Kladno
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
RAMBALSKI Lukasz
Hunter Gym
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
BROŽÍČEK Jan
SKBU HOSTIVAŘ Praha

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -86 kg(8)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
BALÁŽ Michal
Spartans BA
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KOUTNÝ David
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
MOROZ Bogdan
Federation of Thai boxing in Volyn
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
ŠEVČÍK Pavel
Iron Fighters, z.s.

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -91 kg(4)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KUŠNIRAK Radim
Berka Fight centrum z.s.
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
FIBICH Georgij
Iron Fighters, z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
IBL Jakub
Mystery Gym
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
GODLA Stanislav
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА +91 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
MENCL Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
BALÁŽ Peter
Kickboxing Fighters Club
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
PEJSAR Václav
Škola bojových umění Narama
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
BIEGAŃSKI Marcin
Paco Team Katowice

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -56 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KRAJČOVIČ Lucia
Hanuman Gym Bratislava
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters, z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
GRUBEROVÁ Nikol
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -60 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
ČÁSTKOVÁ Petra
Hanuman Gym Praha
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
OLAHOVÁ Petra
Macak's GYM Pardubice

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -65 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
MOTLÍČKOVÁ Monika
Legacy Gym Thailand
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
SÝKOROVÁ Barbora
Aplik Muay Thai
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
JAWORSKA Katarzyna
Paco Team Katowice
4. místo4th place4. miesto4. MIEJSCE4. Platz4. helyezett4e place4.ª posición4° posto4-е место
PIASECKA Aleksandra
Hunter Gym